1574842344.9013.svg

Vzkazy

Napište prosím číslo dva:
 • Světlana

  Moc zdravím, mám zájem o váš zpěvník. Prosím, o bližší informace. Mockrát děkuji! Světlana

  Tom

  Šumně zdravíme, pošlete svůj požadavek na kapela@kocko.cz a nezapomeňte napsat adresu doručení :-)

 • Sam-Martin Šob

  Ahoj všem přátelé, předobjednávám si zpěvník. Těším se....snad bude palec už dobrej, než mě příjde zpěvník. ;) krásný den přeji ;)

 • Táňa

  Dobrý podvečer všem! "Vymrčoval" je severomoravský výraz pro vynucoval či lépe pro vyprošoval?
  A činil tak Klus či Kočko? Možná budoucí spojující linka, nejen iniciály jmen - T.K. ...
  Děkuji za vysvětlení.
  A díky za akustický Valmez.

  Tom

  "Vymrčoval" ve smyslu "vymýšlet si jako rozmazlené děcko" :-) A činil tak Kočko. A Kučerovský vyhověl na 100%! :-) Ve Valmezu rádi... :-)

 • Pája

  Dobré odpoledne, chtěl bych se zeptat, jestli se dají někde najít akordy k písničkám z CD Velesu? Případně existuje nějaký zpěvník?
  Děkuji!

  Tom

  Dobrý den,

  ptáte se vhod, neb právě teď probíhá sepisování našeho zpěvníku, který by měl být do Vánoc hotov... :-)

 • Táňa

  Dobré odpoledne všem!
  A Zděchov , 15.8.2021?
  Děkuji.

  Tom

  Bohůmžel, fesťák byl dnes komplet zrušen... :-(

 • Matěj

  Dobrý večer,
  Před týdnem jsem vás slyšel poprvé naživo a musím říct, že to předčilo všechna moje očekávání ač jsem původně šel s tím, že Deloraine budou hlavní tahouni večera měli co dělat, aby vám konkurovali.

  Tom

  Tož, nezbývá než jít na živo zas! :-)

 • Táňa

  Dobrý podvečer všem!
  Mělo to smysl předtím, má to smysl teď a nepochybně mít bude./Za obzorem 21.6.2021/.

  Tom

  Děkujem :-)

 • Edita

  Zdravím od Brna. Protože se nemůžu dočkat, až Vás zase uvidím na živo, potěšila mě pozvánka na pátečním koncertě na Melodce od skupiny Deloraine. 15.7. by s Vámi měli mít společné vystoupení na Špilberku, ale v chystaných koncertech tento termín není. Přeslechla jsem se, nebo se můžu těšit? (Kdyžtak tok jistí Plumlov...). Díky Edita

  Tom

  Zdravím do Brna! :) Je pravda, že se o tom koncertu intenzivně jedná, ale zatím to není potvrzeno. Nechceme zveřejňovat koncerty, které nejsou na 100 % domluvené. A teď se dívám, že ani Delorine to na stránkách nemá, takže opravdu je to zatím pouze v jednání. Plumlov je na 100% :-)

 • Katka

  Vzdycky jste to tak roztocili na Keltske noci v Plumlove. Poprve kdyz jsme vas videli vystupovat jste me i zname primo uchvatili a za dalsi rok uz jsme se exkluzivne na vas strasne tesili. Bez vas by to nebylo ono. Krasne hrajete a vas hlas a energie pane Kocko je fenomenalni. Diky moc a drzte!

  Tom

  Moc děkuji za chválu! Jsem ješita a přečetl jsem si to 3x! ;-) Letos už svítala velká naděje, že se na Keltské noci uvidíme a ... zase ne... ;-( Tož příští rok, anebo jiný keltský fest. Lunghasad na hradě Veveří anebo v Nasavrkách :-) Na viděnou! Držme si pěsti! :-)

 • Petra

  Vsechno nejlepsi k dnesnim narozeninam preje Petra

  Tom

  Děkuji :-)

 • Zbyněk Jurečka

  Ahojky moji milí,
  objevil jsem váš klobouček a taky vám do něj přispěl. Je potřeba držet při sobě v této těžké době. Vaše báječná muzika mne provází od časů Horních chlapců. Naplňuje mne a posiluje. Prostě príma medicína. Miluju ji. To slovanské pradávno, co z ní čiší, dnešní doba potřebuje. Užil jsem si vás za ty roky hodně krát naživo a pokaždé jsem měl velkou radost, moc potěšený. Koncertík je prostě koncertík. Žádná konzerva. Doufejme, že zase brzy budou. Pro vás je to gró, no ne? Tak se držte a zase bude dobře,
  Zbyněk z Blanska

  Tom

  Moc děkujeme a zdravíme do Blanska! :-)

 • Táňa

  Dobré odpoledne všem! Projděte se po lese a neopomeňte se dívat vzhůru, s pokorou...Les,Les to je chrám...
  Stromy pro život náš - bez nich nic.
  A opatrujte se, těšíme se. "Ani nevíte jak"

  Tom

  :-) děkujeme, je hezké vědět, že těšení je vzájemné...

 • Pat

  Šlo by někam dát akordy na "Do návu"?

  Tom

  Akordy budou součástí zpěvníku, jehož přípravu přerval koronavirus...

 • TOMAS KOCKO

  MÁM JEŠTĚ DOTAZ LZE SI U VÁS ZAKOUPIT CD

  Tom

  Jo, koncerty jsou naplánovány, ale jisté, jisté není nic... :-(
  CD (a trička atd...) je možno koupit tady: https://kocko.cz/stranka/cz/1866/prodej/ anebo se prokliknout z úvodní stránky - u CD Sadné zrno a kliknout "koupit" :-)

 • BRONA BARTOSOVA

  TOME VÍÍÍM NENÍ TO JISTÉ TO TVÉ VYSTOUPENÍ VE FM ALE I KDYŽ ZNÁM CELOU TVOJI RODINU TEBE OSOBNĚ NEZNÁM TEN COVID NÁM ZNIČÍ VŠE ALE DOUFÁM ŽE SE MI POVEDE DORAZIT DO FM PA BRONA

 • Luděk Agreo Heger

  Ahoj Tome a kamarádi.
  Taky jsem už nějaký čas bez práce(dělám jako kuchař) ale vás padnout nenecháme.
  Dají se koupit i mp3?
  Ahoj Luděk
  PS: koncert jsem sledoval.

  Tom

  Jsme na jedné lodi. Kuchaři nesmí vařit, my nesmíme hrát, tož se chopme vesel a můžem pádlovat! :-) Otázka je, kam vlastně plujeme...?
  Každopádně mp3 jsou k mání na stránkách našeho vydavatele Indies Scope: https://www.indies.eu/

  Díky za podporu :-)


  T.K.& ORCH.

 • Jana Suchá

  Dobrý den, včera jsme se s mužem dívali na váš koncert z Rožnova. Moc jsme si to užili a napadlo mě, (jelikož vás máme oba moc rádi) že muži koupím od vás něco pod stromeček. Tak si chci napsati o adresu, kde se to dá najít... a ejhle.. zrovna čtu, že mě předběhl. Takže děkuji za odpověď. Přeji vám hodně spokojených a šťastných fandů a vůbec.. krásný tichý advent, veselé vánoce a hlavně báječný nový rok 2021!!!!!

  Tom

  Skvělá volba! :-) I Vám krásné prožití svátků s radostnými dárečky pod stromečkem! ;-)

 • Patrik Aridus

  Ahoj Tome i orchestře. Zrovna, s jednodenním zpožděním, sledujeme se ženou živý koncert a asi poslouchám poslední písničku – Formani – pokud nebude přidána ještě nějaká jedna. Počítám, že Vás se ženou i se zpožděním vytleskáme a vy ještě jednu píseň přidáte. Je smutné vidět koncert bez diváků. A tak alespoň malá odměna za odvahu před prázdnými řadami byla odeslána na Váš účet… Děkujeme za fajn zážitek, byť jen tak z obrazovky.
  PS.: Chtěl jsem koupit nějaké to triko anebo i něco jiného, ale nenašel jsem to na webu.
  Jupí…Já to věděl, že jsme Vás vytleskali zpět na podium.

  Tom

  Je paráda, že to funguje i s jednodenním zpožděním! :-D
  Náš merch je možno nakoupit tady: https://kocko.cz/stranka/cz/1866/prodej/ anebo se prokliknout z úvodní stránky u CD Sadné zrno a kliknout "koupit" :-)
  Tak snad příští rok už budeme hrát pro vás na živo! :-)

 • Marta

  dekuji za sice později sledovaný live stream bylo to moc krásne ale škoda že ne naživo nějak ty vánoce bez živého koncertu nejsou to práve orechové chybí mi to a myslím ze i vám aby vám to nebylo lito něco malého jsem vám poslala

  Tom

  Je to zvláštní pocit. A je to vyčerpávající, když od vás nedostáváme bezprostřední reakci, když ta energie prostě nekoluje. Těšíme se na koncert tváří v tvář! :-)

 • Dáda

  Moc děkujeme za včerejší "POHLAZENÍ NA DUŠI" :-) ........i když prostřednictvím obrazovky......
  S Luci jsme se těšily více na Masarykáč naživo, ale i u nás v obýváku byla příjemná atmosféra, kterou jste nám vykouzlili :-)
  Něco málo jsme hodily do virt. klobouku abychom aspoň kapkou podpořily vaši snahu nám všem udělat radost :-)

  Krásné svátky celé kapele !!! ;-)

  Tom

  Děkujeme a krásné svátky i vám! :-)

 • Táňa

  Dobrý večer všem! Díky za zaberaněné barany/rozuměj berany/!

 • Hana Nevědělová

  Dobrý den, prosím o zaslání dvou kulichů na moji adresu, na dobírku, na Vánoce 2020 - chlapům, jeden černý, druhý zelený, aby si je poznali. Máme Vás rádi. Ať se Vám nadále daří.
  S pozdravem

  Hana Nevědělová
  Nosislav 345
  69164

  Tom

  Děkujeme za objednávku a slova podpory, více zpráva na FB. Zdravíme do Nosislavi! :-)

 • Radek

  Zdravím Tome,
  kdy bude k mání Vaše vydané DVD Poetický stream.....Díky Karoš

  Tom

  Šumně zdravím, chybka se vloudila, DVD už je v prodeji, jen jsme ho zapomněli dát sem na stránky! :-o Omlouváme se a díky za upozornění. :-) Podmínky jsou stejné jako u DVD Jarní stream a takže stačí napsat na kapela@kocko.cz adresu a počet. ;-)

 • Táňa

  Dobrý večer všem! Poděkování a současné vyjádření podpory v tomto nelehkém čase. Poděkování za skvělé hraní ve "starých" Nezdařilových Tylovicích / nepřenositelný Duch místa / i za podvečer v Liptále, vyjádření podpory do následujících dnů, týdnů, měsíců...Stále podceňovaná síla a směrování myšlenek k dobru pro bližního a ne jen pro JÁ zatím nepřevládá...Pastýř na kolenou.
  Pastýř prolínající se písněmi Velesu, Pastýř prolínající se myšlenkami zpokornělých myslí...možná výhra pro všechny.Cesta k dobru.
  P.S. A ještě zcela věcná prosba o básnickou sbírku L.Nezdařila Horní chlapci.Pokud bych si ji mohla převzít po koncertu 14.11.2020, budu vděčná.Děkuju.

  Tom

  Děkujeme za podporu! :-) Doba je vskutku nelehká... S nadějí vyhlížíme předvánoční období, ale... Obáváme se, že zlínský koncert je, bohůmžel, passé. Jsme nesmírně rádi, že jsme mohli zahrát nezdařilovský koncert přesunutý z jara na září a pokřtít na něm naše DVD Poetický stream... Tenhle koncert byl náš poslední. Uvidíme na jak dlouho.

 • Dáda a Luci

  Moc díky celé kapele za krásnou páteční atmosféru, kterou jste nám vytvořili na Hukvaldech :-)
  Máme vás rády :-) ;-)

  Tom

  No, ještě, že jste došly na hrad. :-) Na Sweetsnu se neuvidíme, neb je zrušen. Frýdek-Místek je nám letos, zdá se, zapovězen... :-(

 • Petra

  Hukvaldský koncert byl luxusní, díky moc!

  Tom

  Máme radost, že se povedlo jej uskutečnit. Krásně se pro vás v hledišti hrálo! :-)

 • Miloslava Smrzova

  Dobrý den pane Kočko, náhodou jsem vás videla v televizi a potom v Borovanech a nadchla me vaše hudba , zpev, vokaly, zpěvačky , hrači, energie , radost,texty...Podle mě špičková muzika a dekuju za ní!!! Milu S
  .


  Tom

  Potěšení na naší straně! :-)

 • Dáda

  :-( tak to nás velmi mrzí, že koncert ve Frýdku-Místku nebude :-( to je tedy pech :-( Už aby ta hrozná doba covidu skončila !!!!!!
  Mějte se všichni v kapele hlavně zdravě a krásně :-)

  Tom

  Je to pech... :-( Tak buď Štramberk, nebo Hukvaldy! :-) Anebo poslední stream! I když na živo je na živo. ;-)

 • Zuzka Bártová

  Dobrý den pane Kočko,
  již léta máme Vaši muziku moc rádi, dodává nám mnoho energie a posloucháme ji celá rodina. I během cest autem..A tak vám dnes uspávám mladší čerstvě dvouletou dcerku a ta mi jen tak mimochodem zazpívala celý refrén písně Máš,máš a pak pozpívala i kousek Svatojánu..Hodně mě to v jejím roztomilém dialektu rozesmálo a potěšilo..A třeba budou rozumět “po našimu” díky Vám i další generace! Děkujeme! ZB

  Tom

  A tož... to je krásné! :-) A nemůžu nepřiznat, že se moje ego tetelí radostí! ;-) T.K.

 • Táňa

  Dobré odpoledne všem! Byl říjen či listopad 1995, Divadlo pracujících/či již Městské divadlo?/ Zlín, muzikál, hlavní postava Daniel/?/,
  Petr Ulrych v hledišti... Zdeněk mě předešel s dotazem na název představení, ale někde v hlavě to bylo, jen teď to vyšlo ze tmy mírně pocukrované časem... Nestálo by za to pokusit se něco s tím udělat?

  Tom

  Úvahy byly..., ale odvál je čas a další projekty. :-)

 • Zdeněk

  Děkuji za odpověď a za malou stopu, pokusím se ji někde objevit, už mám stopu :-).
  https://www.worldcat.org/title/legenda-pisne-z-folkove-balady/oclc/320743072

  OCLC číslo: 320743072
  Účinkující: Zpi?vaji? herci a sbor hercu? Me?stske?ho divadla Brno - DBM.
  Popis: 1 zvukova? kazeta (34:25) : analog, Dolby syste?m.

  Obsahy:
  Legendy I (3:30) --
  Ukole?bavka (0:59) --
  Jel z jara lesem (1:38) --
  Iluze (2:51) --
  Pi?sen? s okny dokor?a?n (2:58) --
  C?asotoc? (1:02) --
  O skromnosti (1:53) --
  Ha?dava? (2:32) --
  Ve dver?i?ch (2:24) --
  Neni? to kra?l (1:18) --
  Kamenne? sloupy (1:41) --
  O nade?ji (1:24) --
  Na?s? kra?l (1:25) --
  Vloc?ka (2:24) --
  Az? pr?ijdes? do let (2:11) --
  Ve dver?i?ch II (2:35) --
  Legendy II (1:40)

 • Zdeněk

  Dobrý den, pane Kočko.
  Kdysi hodně, ale hodně dávno (30 let ?) jsem byl v prostějovském divadle na Vašem představení, byl to spíš muzikál plný krásných písniček, všechen děj se motal kolem velkých dřevěných vrat, děj si už moc popravdě vůbec nepamatuju, ale pokaždé, když Vás někde slyším si na to vzpomenu, hledal jsem všude možně, ale nikde jsem nic k tomuto povedenému počinu nenašel. Vzpomenete si, o co šlo a bylo by možné se k těm písničkám nějak dostat prosím ?
  Předem děkuji za odpověď a přeju, ať se daří. Zdeněk z Prostějova

  Tom

  Dobrý den, to představení se jmenovalo Legenda, text napsal Martin Fahrner a hudbu Petr Ulrych. Vyšla i kazeta, ale sám ji doma nemám, někomu jsem ji půjčil a už se nevrátila - klasika :-D. Bylo to fajné představení. Všichni, kdo se na něm podíleli vzpomínají...

 • Radka

  Krásný koncert to byl...měla jsem nutkání navštívit osobně a mrknout se z ulice...bydlíme za kopcem...přispěla jsem, ale jen takovou symbolickou částkou...jste všichni úžasní...rozdáváte neskutečnou energii...děkuji a těším se na další koncert...snad už opravdu "naživo"..na každý koncert v okolí se těšíme...přeji hodně chuti do hraní a zdraví všem...

  Tom

  Zdravíme za kopec! ;-)

 • Dáda

  ;-) Přispěly jsme......určitě si to zasloužíte !!!!!!!!!!!!!! I v tak těžké době jste nám poslali do našich domovů přepěknou atmosféru a pohlazení na duši.
  Děkujeme :-) Dáda a Luci

  Tom

  Všechno zlé je na něco dobré - je to takové otřepané přísloví, ale je to tak. :-)

 • Honza a Jana Opava

  Děkujeme za krásný koncert přímo v našem obýváku. Moc se těšíme na živý koncert. Máši

  Tom

  My se taky těšíme. Ani nevíte jak! :-)

 • Tana

  Dobrý večer všem! Ještě že mám železné zásoby vašich CD,když vše padá...
  Youtube není zcela mým světem ,ale - NEmusíme všechno mít a NEmusíme všude být...
  Omezení je příležitostí k růstu...

  Tom

  Ano! Zásoba našich CD - to je skvělý recept na přežití téhle zvláštní doby! :-)

 • Jitka

  Dobry den, slo by zahrat v Brne pisnicku V javorovych horach? Dekuji a budu se tesit

 • Tana

  dobry vecer vsem male nedorozumeni nejde o to ze nezaznela na roznovskych koncertech ale ze nejspis neni na Sadnem II v nezkracene Nezdarilove verzi ale uvidime az vyslechneme I tak se potesime obcerstvime uzasneme

 • Tom

  Dekujeme za privetiva slova! Vracaju sa mamulenka nezaznelo? Toz to musime priste napravit! Ze by v Hrozenkove? ;-)

 • Tom

  Dekujeme a na videnou a slysenou! :-)

 • Tana

  dobry vecer vsem vyborne vyborne to bylo v Roznove i v sobotu 13. 7. i v breznu Jen na Sadnem II jsem vyhlizela Vracaju sa mamulenka az do konce neveseleho I tak si je priste odnesu /rozumej koupim/ u Libusky Jelenkove tesim se na pristi vzajemne predavani dobra pravdy a krasy

 • olga

  Nadherny koncert na Bioslavnostech ve Starem Meste pod Sneznikem. Citily jsme se s kamaradkou jak v jinem svete. Prejeme jeste hodne krasnych pisnicek a tesime se na dalsi koncerty.

 • Tom

  Fajne to bylo! Pocasi jak malovane, deticky rozezpivane, obecenstvo vstricne a znale, co vic si prat?! :-)

 • Jana

  Mockrat dekujeme za Vas koncert na Velikonocnim jarmarku v Trinci. Bylo to skvele jako vzdy - pohlazeni na dusi. Uz ted se tesime na Vas dalsi koncert. Jeste jednou diky. Prejeme Vam mnoho uspechu 😄😍. Jana

 • Tana

  dobry vecer vsem,tak at se dari v roce devatenactem a kdyby se neco Nezdaril-o ,tak se ucte a cerpejte z jeho moudrych basni ...

 • ami

  :-)

 • Martin

  Dekuji za nasmerovani, zkusim se zeptat tam. Preji pekny Novy rok :). Martin

 • Martin

 • Tom

  Diky za upozorneni, opraveno :-)

 • ami

  Chci se zeptat ohledne nove desky o ktere pisete v aktualitach.........pisete nedozite dvacate narozeniny Ladislava Nezdarila. On byl vazne tak mlady kdyz zemrel? Nebo je to spatne napsane? Diky za vyjadreni - basne se mi take libi.

 • Tom

  Ahoj Martine, to me moc tesi, Nezdarilovy verse jsou prepekne a rozumim Tvemu chteni. My uz knizku nemame, bo ta s CD se uz vyprodala a k mani je jen ta bez CD. A ta je k dostani, co ja vim, v obchudku Valasskeho muzea v prirode v Roznove pod R.Mozna maji i nejaky e-shop...(?)

 • Martin

  Ahoj Tomasi, jsem vas velky fanda. Kdysi jsem dostal od znameho knizku Sadne zrno i s CD. O knizku jsem prisel behem stehovani a rad bych ji mel zpatky, protoze jsem si basne L. Nezdarila zamiloval. Je mozne ji poslat samostatne na dobirku, pokud je jeste skladem? Diky moc a at se dari! Martin

 • Štěpánka

  Neni treba dekovat. Vsichni jste vyborni muzikanti. Prestoze se dobra prace chvali sama, budu Vas chvalit, kudy budu chodit. Krasny advent a mnoho sil a nadseni i v novem roce :-)

 • Tom

  Zdravime na Melnik! :-)

 • Tom

  Ano, vedeme diskusi jak na to a ktere album... :-)

 • Tom

  Momentalne jsme velmi nahlodani stran vinylu... Flash disky jsou hudbou daleke budoucnosti... Diky za prizen! :-)

 • Štěpánka

  Vcerejsi koncert v ramci Zimohrani mel uzasnou atmosferu. Dekuji za mimoradny zazitek. Uvazujete o prodeji Vasich alb i na flash discich?

 • roman v tanci

  zdravim vsechny muzikanty a tesim se na dnesni kracunovsky beroun za podpory hutneho Kockoansamblu roman od melnika

 • Petr

  Ahoj Tomasi, ty krasny pisnicky chteji poradnej zvuk! Co takhle, kdyz ne vse, vydat alespon poslednich pet az sest alb na vinylech? Starej znamej...

 • Tom

  Zdravime do Kamenice! :-)

 • Lenka

  Jeste jednou dekuji za koncert v Kamenici, bylo super vas po delsi dobe slyset nazivo. Porad si drzim dobrou naladu, kterou jsem si z koncertu odnasela, a uz se tesim nekdy priste. A omlouvam se, ze jsem pak s detmi trochu prekazela na podiu... :-)

 • Tom

  Vy jste byli taky fajni! :-) Andele na chudach kricici Hej Koleda! nas dojali... :-)

 • anonym

  Dekujeme za koncert na namesti v Mnichove Hradisti u ML.)

 • Tom

  To teda je... Inu,jak se rika: tesinska jablicka... :-)

 • Tom

  Uz je to opraveno, ano, na Moravaku hrajeme 18.12. :-)

 • anonym

  uz se vas tesim v brne kdy budete prosim na Moravaku na plagatech je 18.12. zde 21.12

 • anonym

  Tak to je opravdu skoda :-(

 • lenka

 • lenka

 • Tom

  Uz, uz to vypadalo, ze jo a nakonec to nedopadlo... :-(

 • Lenka z Tesina

  Zdravim a ptam se...do Tesina se letos predvanocne nechystate?

 • Martina

  Tomasi, tak to se na vas na vsechny uz moc tesime. Martina a Eliska

 • Martina

 • Tom

  Prijedeme 15.12. Jina kava! :-)

 • Martina

  Tomasi, mam jenom dotaz, zda budete mit vanocni koncert v Beroune. Vsechny zdravime a tesime se. Dekuji Martina a Eliska Trojanovi

 • Jana

 • Tom

  Fajne se pro vas hralo! Skvely kotel jste ztropili! :-) Diky :-)

 • Jana

  Diky za paradni brnensky koncert! V sekci na stojaka hudba krasne rezonovala. Domu jsem jela sice ponekud nahluchla a ochraptela, ale mimoradne pozitivne naladena. Jste bajecni :-)

 • Tom

  Diky a zdravime rymarovskou moderatorskou dvojici! :-)

 • pavel konštacky

  Dekujeme za super koncert v Rymarove, bylo to super. Moderator :-)

 • Tom

  Bylo fajne v Lukovecku! :-)

 • Antonín Žák

  Ahoj Tomasi, jeste jednou diky tobe a celemu skvelemu orchestru za neskutecne vystoupeni na nasem festivalku v Lukovecku na kopecku. Tolik nadherne muziky, nasazeni, energie ... a k tomu lidskosti a pohody, to se vidi uz jenom malokde. Diky, ze jsme mohli byt u toho. A soukrome podekovani ode mne za moc prijemne povidani v Myslivecke chate. Snad to nebylo naposledy! Tonda (moderator)

 • Tom

  Howgh! :-)

 • Lenka

  No vsak... koncerty byly a budou, ale mit ostrihane ovce, to se pocita :-)

 • Tom

  Vse je veci priorit. Kaliste bylo fajne... ;-)

 • Lenka

  Dekuji... jen by to chtelo trochu bliz... co tak Vysocina, Jizni Cechy? Skoda, ze mi utekl koncert v Kalisti, ten den jsme meli prace nad hlavu...

 • Tom

  ... a uz to tam nabiha! :-)

 • Lenka

  Moc zdravim a prosim, zda byste mohli do "Koncertu" doplnit, kde budete hrat behem prazdnin, at se muzeme tesit... :-) Diky!

 • Maruška z Brd

  hluboce se klanim vasim procitenym srdcim

 • Maruška z Brd

 • Tom

  To jsme tam nehrali ani loni? Safra... To budeme muset pristi rok napravit. Bo letos to taky nevyjde... :-(

 • Monika

  ahaaaa...... ja to psala s diakritikou..... Dobry den, budete letos na Slavnostech v Krumlove? Loni jsme se nedockaly.....

 • Monika

 • Tom

  Nedavno (pred tydnem?) jsme zahrali v Malostranske besede. Do Prahy se vracime v zari. Zahrajeme na nadvori Chvalskeho zamku.:-) No a sever Cech... Mlada Boleslav, to asi neni sever Cech, co? ;-)

 • Lucie

  bez diakritiky podruhe :) Preji krasny den a prichazim s otazkou, zda hodlate v cestach zaradit i sever Cech ci nejaky prazsky klub? Dekuji Lucie - teplicke slavnosti bohuzel nestahame

 • Helenka

  Budeme se do Horovic zase nekdy tesit. Dekujeme za milou vzpominku.

 • Hanka Vesela

  Dekujeme za dalsi krasny koncert v Horovicich. Moc pozdravujeme Helenku a Libusku, budeme se na ne tesit zase priste. Prijedte priste vsichni i s dnesnimi hosty, je vazne radost vas poslouchat. Maminka prave slzi nad knizkou, opet jste nas chytli za srdce... Diky vam.

 • Tom

  Dekujeme... :-)

 • Tana

  Dobre odpoledne vsem Rozpecena Pekarna rozpalene jeviste rozzhavene hlediste... vrelost pravdivost jimavost Nezdarilovych basni povysena Zhudebnenim...

 • Tom

  Nas kazdorocni nezdarilovsky koncert je svatek. Mame radost, ze jste si to uzili minimalne tak, jako my! :-)